Archiv článků

1. narozeniny C štěňátek

Naše "C" štěňátka dnes slaví své první narozeniny! Celá SERA KHYI smečka přeje všem chlupáčkům a jejich rodinám hlavně hodně zdraví a lásky.
Celý článek

2. narozeniny B štěňátek

Bya, Ben a Brug dnes slaví své již druhé narozeniny. Děkujeme všem páníčkům za skvělou péči. Hodně zdraví, lásky a radosti přeje celá naše SERA KHYI rodina.
Celý článek

Cubur

Náš milovaný "Kubíček", CUBUR Sera Khyi, naše poslední štěňátko z "C" vrhu, dnes odjel s úžasnou rodinou do svého nového domova. Stýská se nám. Přejeme velkou spoustu lásky a radosti.
Celý článek

Chembow

Tak je nás doma opět o jednoho méně. C´CHEMBOW Sera Khyi odjel dnes ke svým novým páníčkům. Hodně štěstí a láslky, náš "upovídaný človíčku".
Celý článek

Eliška má narozeniny!

"Éliška", princeznička ze mlejna, ELITE of Darkness, dnes slaví své šesté narozeniny! To to uteklo, ale ta naše milovaná holčička je pořád stejná rošťanda. Přejeme ti hlavně hodně zdravíčka, sluníčko.
Celý článek

Cunpo

Dnes odjel domů do Poska náš "Lumpík", CUNPO Sera Khyi. Bude mít moc milou rodinu. Šťastnou cestu a hodně šěstí, chlapečku.
Celý článek

Očkování

Kluci byli na očkování proti vzteklině a druhém přeočkování proti psím nemocem. Stateční tedy moc nebyli, ale stejně dostali za odměnu bůvolí kostičky. Užili si s nimi spoustu legrace.
Celý článek

COS

Dnes si přijeli pro našeho "Kosáčka". Doufáme, že nebude zlobit a bude v nové rodině šťastný a milovaný.
Celý článek

CHEMPO

C´CHEMPO dnes odešel do svého nového domova. Bude bydlet nedaleko u přátel majitelů tatínka našich C - štěňátek, tak doufámě, že se s ním budeme občas vídat. Přejeme mu hodně radostí s páníčky.
Celý článek