Novinky

Návštěvy štěňátek

Štěňátka už přijímají návštěvy. Pokud máte zájem se na naši smečku přijet nezávazně podívat, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme všem, kdo už nás navštívili, za krásné dárečky a dobrůtky.
Celý článek

Štěňátkům je 1 měsíc

Naše štěňátka dnes oslavila svůj první měsíc života. Podával se Pribiňáček. Mají se čile k světu, rýsují se jejich povahy, zažíváme s nimi spoustu legrace. Nové fotografie naleznete v sekci Štěňata.
Celý článek

3. narozeniny A štěňátek

Naše "áčka" dnes slaví své třetí narozeniny. Všichni SERA KHYI (čtyřnožci i dvounožci) přejí chlupáčům všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a lásky.
Celý článek

Máme štěňátka!

Dnes se nám narodio osm krásných černobílých štěňátek. 2 holčičky a 6 kluků. Více v sekci Štěňata...
Celý článek

Budeme mít štěňátka!

Naše Lilly (Ti La Shu Looks like an Angel) je již potřetí v očekávání. Ultrazvuk odhalil pět krásných kuliček. Tatínkem je tentokrát mladý, výstavně úspěšný a všestranně nadějný pejsek s výbornou povahou JCh. Gulliver Kipu Khyim. Držíme palečky, aby vše probíhalo hladce a ve zdraví a...
Celý článek

Eliška má narozeniny

Naš Eliška (Ch. Elite of Darkness) dnes slaví své 5. narozeniny. Přejeme naší milované holčičce hlavně hodně zdraví a spokojenosti v naší smečce.
Celý článek

Veselé Vánoce

Šťastné a veselé Vánoce, hodně zdraví a lásky v novém roce 2016 přejí SERA KHYI Tibetan Terriers!
Celý článek

Dupík a Lilly slaví narozeniny

Náš Dupík (Ch. Dhondup Kipu Khyim) má dnes 7. narozeniny a Lilly (Ti La Shu Looks like an Angel) zítra oslaví své 5. narozeniny. Přejeme našim úžasným a milovaným pejskům ještě mnoho dalších zdravých a šťasných let s námi.
Celý článek